İmajbet Üyelik Silme Nedir?

İmajbet üyelik silme platformun kullanıcılarına sunduğu bir siteden çekilme alternatifidir. Sitede üye olma işleminin olması ve bu kadar etkin kullanılması aynı şekilde kullanıcılarına hesaplarını kapatma üyeliklerini iptal etme hakkı da doğurur. Herhangi bir sebepten dolayı kullanıcı sitede artık bulunmak istemediğinde ve hesabını da tamamen kapatmak silmek istediğinde üyelik silme işlemini gerçekleştirir. Üyelik silme işlemi kullanıcıya sunulmuş bir siteden tamamen ayrılma işlemidir ve herhangi bir şekilde kullanıcı yaptırımı bulunmamaktadır. Yalnızca üyelik silme adımlarını ve üyelik silme gereklerini gerçekleştirdiğiniz de siteden rahatlıkla ayrılabilirsiniz.

İmajbet Üyelik Silme Adımları Nasıldır?

İmajbet hesabınızı kapatmak istediğinizde sitede ilk önce profilinize girmeniz gerekmektedir. Profilinize tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ara yüzde profilinizin üstüne tıklayıp profilim seçeneğine girdiğinizde karşınıza bir menü çıkacaktır. Bu menüde bulunan hesabımı kapat bölümünü seçtiğinizde üyelik silme işleminize başlamış olacaksınız. Daha sonra karşınıza farklı dönemler için kullanılan üyelik silme süreleri çıkacaktır. Bu süreler 6 aylık 1 senelik veya süresiz olarak seçim şansı sunmaktadır dilediğinizi seçip o aralıklarda hesabınızı kapatabilirsiniz. Eğer kendiniz çekim işlemlerini yaparsanız daha az masraf ödemiş olursunuz. 2. Olan nokta ise promosyonlardır. Hesabınızda bulunan tüm promosyonlar kayıtsız şartsız silinmektedir. Bu sebeple çevrim şartı bulunmayan bonuslar varsa bu bonusları çekebilir, böylece maddi olarak kayba uğramaktan da kurtulmuş olursunuz.

İmajbet Üyelik Silme Canlı Destek

İmajbet üyelik silme işlemi için yukarıda da anlatıldığı gibi kullanıcılara kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkların en önemlisi süreyi kendinizin belirleyeceği 6 aylık 1 senelik ve süresiz olarak düzenlemeler bulunmaktadır. Bunlar hesabınızı kapattığınızda belli bir süre sonra tekrar dönebilme şansı sağlarken aynı şekilde de tamamen kapatabilme hakkı da sunmaktadır. Bunun yanı sıra üyelik silme işlemlerinde yaşayacağınız sorunlar için sitenin sıkça sorulan sorular kısmında da detaylı bir anlatım bulunmaktadır. Aynı şekilde WhatsApp hattı, Facebook attı ve canlı destek hattındaki yardımcıları da sizlere bu konuda destek olacaklar ve işleminizi kısa sürede gerçekleştireceklerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın